HK.dk logo

Politisk ledelse

08. november 2016  |  Nordjylland

Jonna Vestergaard
Formand for HK Stat Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1403
E-mail:  jonna.vestergaard@hk.dk
Kate Ziegler
Formand for HK Handel Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1345
E-mail:  kate.ziegler@hk.dk
Katharina Hauge Antonsen
Formand for HK Kommunal Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1404
E-mail:  katharina.antonsen@hk.dk

Christina Madsen Kristiansen
Konstitueret formand for HK Privat Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:   
E-mail:  christina.madsen.kristiansen@hk.dk
Martin Nymann
HK Ungdom formand
Kontor:  Aalborg
Telefon:  2763 6702
E-mail:  martin.nymann@hk.dk
  Kirsten Estrup Madsen
Fællesformand
Kontor: Aalborg
Telefon: 33641346
E-mail: kirsten.estrup.madsen@hk.dk
   
   
   

Nanna Sahl
Lokalrådsformand Hobro
Kontor:  Hobro
E-mail:  nanna.sahl@hk.dk
Peter Skriver Nielsen
Lokalrådsformand Thisted
Kontor:  Thisted
E-mail:  Peter.skriver.nielsen@hk.dk
Pia Degn
Lokalrådsformand Vendsyssel
Kontor:  Frederikshavn
E-mail:  pia.degn@hk.dk

Send besked til forfatter


Annuller

Log ind som medlem

Problemer med login?

For at øge sikkerheden i forbindelse med din adgangskode til Mit HK, skal du logge ind med NemID første gang, herefter kan du oprette din egen adgangskode på Mit HK.

Log ind med NemID

 Luk


Der vil blive sendt en mail eller sms med info om login

 Luk


Der er opstået en uventet fejl. Prøv evt. igen senere.

 Luk