Ring til HK's fagforening

Når du har spørgsmål til ansættelsesvilkår, kontingent, medlemskab samt samtaler i Job og vejledning

7011 4545

Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Mandag 8.00-17.00
Tirsdag 8.00-17.00
Onsdag 8.00-17.00
Torsdag 8.00-17.00

Skal vi ringe dig op?

Bestil et opkald, så ringer vi til dig i det ønskede tidsrum

Bestil opkald

Ring til HK's a-kasse

Når du har spørgsmål til dagpenge, feriedagpenge, efterløn, jobsøgning i EØS og selvstændig virksomhed

7010 6789

Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Mandag 8.00-17.00
Tirsdag 8.00-17.00
Onsdag 8.00-17.00
Torsdag 8.00-17.00

Skal vi ringe dig op?

Bestil et opkald, så ringer vi til dig i det ønskede tidsrum

Bestil opkald

Husk, at du også altid er velkommen til at skrive til os

Oplever du tekniske problemer med hjemmesiden ring: 4437 1563 - åben: 6.00-24.00

HK.dk logo

Politisk ledelse

08. november 2016  |  Nordjylland

Jonna Vestergaard
Formand for HK Stat Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1403
E-mail:  jonna.vestergaard@hk.dk
Kate Ziegler
Formand for HK Handel Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1345
E-mail:  kate.ziegler@hk.dk
Katharina Hauge Antonsen
Formand for HK Kommunal Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1404
E-mail:  katharina.antonsen@hk.dk
Kirsten Estrup Madsen
Formand for HK Privat Nordjylland
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1346
E-mail:  kirsten.estrup.madsen@hk.dk
Martin Nymann
HK Ungdom formand
Kontor:  Aalborg
Telefon:  2763 6702
E-mail:  martin.nymann@hk.dk
Mette Lyndgaard Pedersen
Fællesformand
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1402
E-mail:  mette.lyndgaard.pedersen@hk.dk

Nanna Sahl
Lokalrådsformand Frederikshavn
Kontor:  Hobro
E-mail:  nanna.sahl@hk.dk
Peter Skriver Nielsen
Lokalrådsformand Thisted
Kontor:  Thisted
E-mail:  Peter.skriver.nielsen@hk.dk
Pia Degn
Lokalrådsformand Frederikshavn
Kontor:  Frederikshavn
E-mail:  pia.degn@hk.dk

Send besked til forfatter


Annuller

DU ER IKKE LOGGET IND

Du skal være logget ind for at udføre den ønskede handling.

LOG IND

Du kan logge ind i toppen under “Mit HK”.



OPRET PROFIL

Hvis ikke du er medlem, kan du oprette en profil ved at bruge dit facebook login.


Du er nu logget ud.

Log ind som medlem

Problemer med login?

For at øge sikkerheden i forbindelse med din adgangskode til Mit HK, skal du logge ind med NemID første gang, herefter kan du oprette din egen adgangskode på Mit HK.

Log ind med NemID

 Luk


Der vil blive sendt en mail eller sms med info om login

 Luk


Der er opstået en uventet fejl. Prøv evt. igen senere.

 Luk