Vi opdaterer it-systemerne

Vi opdaterer vores it-systemer i dag 19/9-20 kl. 09.00- 17.00, du kan derfor opleve, at du ikke kan logge ind i dette tidsrum.

Vi beklager ulejligheden.

HK.dk logo

Medarbejdere

 |  Nordjylland

Det Sociale Team

Anders Jensen
Sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1360
E-mail:  anders.jensen@hk.dk
Kirsten Thimm
Sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1336
E-mail:  kirsten.thimm@hk.dk

Faglig afdeling

Carsten Frederiksen
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1829
E-mail:  carsten.frederiksen@hk.dk

Faglig afdeling - Handel

Annemette Rask
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Frederikshavn / Aalborg
Telefon:  3364 1809
E-mail:  annemette.rask@hk.dk
Frank Nielsen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1462
E-mail:  frank.nielsen@hk.dk
Joan Hauberg
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1338
E-mail:  joan.hauberg@hk.dk
Lea Hjorth Olesen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1827
E-mail:  lea.hjorth.olesen@hk.dk
Lea Pedersen
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1357
E-mail:  lea.pedersen@hk.dk
Lis Bach Thomsen
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1831
E-mail:  lis.thomsen@hk.dk
Ninna Holm Palm
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1339
E-mail:  ninna.holm.palm@hk.dk
Poul Henrik K. Kristensen
Faglig konsulent
Kontor:  Thisted / Aalborg
Telefon:  3364 1486
E-mail:  poul.henrik.kusk.kristensen@hk.dk
Sarah Kathrine Norre Andersen
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1355
E-mail:  sarah.kathrine.norre.andersen@hk.dk
Simone Thrane Nielsen
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1352
E-mail:  simone.thrane.nielsen@hk.dk
Susanne Møller Jensen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1335
E-mail:  susanne.moeller.jensen@hk.dk
Søren Stidstrup Larsen
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1464
E-mail:  soeren.stidstrup.larsen@hk.dk

Faglig afdeling - Kommunal

Jette Toldbod
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1324
E-mail:  jette.toldbod@hk.dk
Lene Overgaard Thier
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1312
E-mail:  lene.overgaard.thier@hk.dk
Lenette Hougaard Andersen
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1319
E-mail:  lenette.hougaard.andersen@hk.dk
Lisbeth Ravnsmed
Faglig konsulent
Kontor:  Thisted
Telefon:  3364 1485
E-mail:  lisbeth.ravnsmed@hk.dk
Lisbeth Vinther
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1323
E-mail:  lisbeth.vinther@hk.dk
Steen Hvidberg
Faglig konsulent
Kontor:  Hjørring / Aalborg
Telefon:  3364 1823
E-mail:  steen.hvidberg@hk.dk
Tina K. Mellerup
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1317
E-mail:  tina.mellerup@hk.dk

Faglig afdeling - Privat

Anders Storm
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1329
E-mail:  anders.storm@hk.dk
Annemette Nørgaard Villadsen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1342
E-mail:  annemette.noergaard.villadsen@hk.dk
Catrine Lundholm
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Hjørring / Aalborg
Telefon:  3364 1832
E-mail:  Catrine.Lundholm@hk.dk
Ida Bang Jensen
Karrierekonsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1322
E-mail:  ida.bang.jensen@hk.dk
Inge Pedersen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Thisted / Aalborg
Telefon:  3364 1482
E-mail:  inge.pedersen@hk.dk
Karina From Larsen
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1822
E-mail:  karina.larsen@hk.dk
Lene Green
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1824
E-mail:  lene.green@hk.dk
Malene Glerup
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1321
E-mail:  malene.glerup@hk.dk
Marian Myrup
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1328
E-mail:  marian.myrup@hk.dk
Morten Mønnike-Hald
Administrativ
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1326
E-mail:  Morten.Moennike-Hald@hk.dk
Pernille Nørgaard
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1327
E-mail:  pernille.noergaard@hk.dk
Pernille Vestergaard Andersen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1349
E-mail:  pernille.vestergaard.andersen@hk.dk
Rikke Marie Thomsen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Hobro / Aalborg
Telefon:  3364 1343
E-mail:  Rikke.Marie.Thomsen@hk.dk

Faglig afdeling - Stat

Catrine Louise Larsen
Faglig sagsbehandler
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1314
E-mail:  catrine.louise.larsen@hk.dk
Lenette Hougaard Andersen
Organisator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1319
E-mail:  lenette.hougaard.andersen@hk.dk
Michael Levisen Nielsen
Faglig konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1316
E-mail:  michael.levisen.nielsen@hk.dk
Morten Ridder
Faglig konsulent
Kontor:  Frederikshavn / Aalborg
Telefon:  3364 1825
E-mail:  Morten.Ridder@hk.dk

HK JobBørs

Olja Miskin
HK JobBørs
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1386
E-mail:  olja.miskin@hk.dk

HK Medlemskontaktcenter

Heidi Jensen Mailandt
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1802
E-mail:  heidi.jensen.mailandt@hk.dk
Henriette S. Christensen
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1412
E-mail:  henriette.sass.christensen@hk.dk
Susanne Kjær Jensen
Vejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1344
E-mail:  susanne.kjaer.jensen@hk.dk

Informationsafdelingen

Henrik Petersen
It-konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1387
E-mail:  henrik.petersen@hk.dk
Karin Mette Petersen
Journalist
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1428
E-mail:  karin.mette.petersen@hk.dk

It-afdelingen

Henrik Petersen
It-konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1387
E-mail:  henrik.petersen@hk.dk
Kim Weinreich
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1420
E-mail:  kim.weinreich@hk.dk

Kvalitetsafdelingen

Orla Kristensen
Kvalitetskoordinator
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1385
E-mail:  orla.kristensen@hk.dk

Medlemsservice

Gitte Vestergaard
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1819
E-mail:  gitte.vestergaard@hk.dk
Hanne Hougaard Jørgensen
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1820
E-mail:  hanne.hougaard@hk.dk
Kirsten Svendsen
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1804
E-mail:  kirsten.svendsen@hk.dk
Susanne Christensen
Konsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1429
E-mail:  susanne.christensen@hk.dk
Tanja Kirkbak Petersen
Elev
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1348
E-mail:  tanja.kirkbak.petersen@hk.dk

Postafdelingen

Kim Weinreich
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1420
E-mail:  kim.weinreich@hk.dk

Reception / Møde og kursus

Kim Weinreich
Administrativ medarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1420
E-mail:  kim.weinreich@hk.dk

Regnskab / Økonomi

Lykke Aakjær
Bogholder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1475
E-mail:  lykke.aakjaer@hk.dk

Rengøring

Annette Hansen
Køkken - og Rengøringsassistent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1495
E-mail:  annette.hansen@hk.dk
Ulla Hansen
Køkken - og Rengøringsassistent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1495
E-mail:  ulla.hansen@hk.dk

Sekretariatet

Lene Thomsen
Sekretariatsmedarbejder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1337
E-mail:  lene.thomsen@hk.dk

Uddannelsesafdelingen

Jane Helweg Foget
Karriere- og uddannelsesvejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1835
E-mail:  jane.helweg.foget@hk.dk

Ungdomsorganisator

Anne Sofie Juul Vejrum
Ungdomsorganisator (på barsel)
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1391
E-mail:  anne-sofie.juul.vejrum@hk.dk
Louise Bane-Nielsen
Karrierekonsulent
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1390
E-mail:  louise.nabe-nielsen@hk.dk

Vejledningsafdelingen

Annette Toft
Vejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1381
E-mail:  annette.toft@hk.dk
Helle Tange Schmidt
Vejleder
Kontor:  Hobro / Aalborg
Telefon:  3364 1476
E-mail:  helle.tange.schmidt@hk.dk
Lars Odgaard
Vejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1383
E-mail:  lars.odgaard@hk.dk
Louise Dahl
Vejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1354
E-mail:  Louise.Dahl.Thomsen@hk.dk
Marianna Jensen
Vejleder
Kontor:  Frederikshavn / Aalborg
Telefon:  3364 1810
E-mail:  marianna.jensen@hk.dk
Mette Mann Hede
Vejleder
Kontor:  Hjørring / Aalborg
Telefon:  3364 1807
E-mail:  mette.hede@hk.dk
Rikke Have
Vejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1359
E-mail:  rikke.have@hk.dk
Rikke Kamilla Aagaard
Vejleder
Kontor:  Aalborg
Telefon:  3364 1362
E-mail:  rikke.aagaard@hk.dk
Thina Joan Laustsen
Vejleder
Kontor:  Hjørring / Aalborg
Telefon:  3364 1811
E-mail:  thina.laustsen@hk.dk

Send besked til forfatter


Annuller

DU ER IKKE LOGGET IND

Du skal være logget ind for at udføre den ønskede handling.

LOG IND

Du kan logge ind i toppen under “Mit HK”.



OPRET PROFIL

Hvis ikke du er medlem, kan du oprette en profil ved at bruge dit facebook login.


Du er nu logget ud.

Log ind som medlem

Problemer med login?

For at øge sikkerheden i forbindelse med din adgangskode til Mit HK, skal du logge ind med NemID første gang, herefter kan du oprette din egen adgangskode på Mit HK.

Log ind med NemID

 Luk


Der vil blive sendt en mail eller sms med info om login

 Luk


Der er opstået en uventet fejl. Prøv evt. igen senere.

 Luk